українська російська англійська
Економія за результатами електронних торгів Міноборони склала 400 мільйонів гривень
20.04.2016 | 14:17
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 20 квітня, у Міністерстві оборони України відбувся брифінг для ЗМІ щодо діяльності Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський поінформував журналістів про підсумки діяльності Підкомітету реформ системи логістичного забезпечення та державних закупівель.

Як повідомив заступник керівника оборонного відомства, наразі Міністерство оборони України продовжує проведення електронних торгів за усіма процедурами закупівель відповідно до закону «Про публічні закупівлі».

Він наголосив, що оборонне відомство одним із перших серед центральних органів виконавчої влади розпочало роботу у новому форматі закупівель з квітня 2015 року.

«За результатами електронних торгів у 2015 році економія бюджетних коштів склала близько 188 мільйонів гривень, за перший квартал 2016 року – близько 400 мільйонів гривень», – підкреслив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Він повідомив, що наразі спільно з Проектним офісом реформ Міноборони підготувало проект Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», який поданий до Верховної Ради України.

«Опрацювання належної законодавчої бази допоможе нам вирішити критичну ситуацію із забезпеченням Збройних Сил України усім необхідним», – зазначив заступник Міністра оборони України.

Генерал-лейтенант Ігор Павловський також повідомив, що на даний час у Міноборони готується нова редакція «Інструкції з проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві оборони України за централізованими розрахунками», яка відповідатиме Закону України «Про публічні закупівлі».

 

версія для друку