українська російська англійська
Експеримент з продовольчого забезпечення у Збройних Силах продовжено до 31 грудня 2016 року
20.04.2016 | 14:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Експеримент з продовольчого забезпечення у Збройних Силах України продовжено до 31 грудня 2016 року. Про це сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу повідомив глава Підкомітету реформ системи логістичного забезпечення та державних закупівель заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

У рамках інформування громадськості та ЗМІ про хід реформ у Міністерстві оборони заступник керівника оборонного відомства розповів, що значна кількість питань логістичного забезпечення вирішується за напрямом діяльності групи розвитку матеріального забезпечення, де керівником є начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Дмитро Марченко.

«На даний час у декількох військових частинах триває експеримент з харчування, метою якого – розробка ефективної системи продовольчого забезпечення. Адже харчування повинне бути більш різноманітним, корисним, поживним та якісним, – зазначив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Він нагадав, що згідно з розпорядженням КМУ від 14 травня 2015 року та відповідним наказом Міністерства оборони України експеримент з продовольчого забезпечення було розпочато в двох визначених військових частинах – Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) та Західній військово-морській базі ВМС (м. Одеса).

«Експеримент у Збройних Силах України проводився з 16 вересня 2015 року по 31 березня 2016 року. На сьогодні термін його дії продовжено відповідним розпорядженням Уряду до 31 грудня 2016 року», – повідомив генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Він підкреслив, що забезпечення військових частин продовольством здійснюється суб’єктом, який переміг у торгах із застосуванням Системи електронних державних закупівель “Prozorro”, а харчування проводиться штатними силами військових частин у стаціонарних умовах.

«Крім того, триває розробка проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань», – повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

 

 

 

версія для друку