українська російська англійська
Уряд призначив Першого заступника Міністра інформаційної політики України
20.04.2016 | 15:27
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Під час засідання Кабінету Міністрів України 20 квітня 2016 року було ухвалено рішення призначити Еміне Джеппар Першим заступником Міністра інформаційної політики України.

Еміне Джеппар – журналіст, продюсер, громадський діяч. Була помічником з питань національних меншин у службі Першого віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань (на громадських засадах); аташе по посаді третього секретаря відділу соціально-гуманітарних питань департаменту культурного та гуманітарного співробітництва МЗС України; ведуча та автор ряду програм на кримськотатарському телеканалі ATR.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував: «Тема Криму та кримських татар залишатиметься пріоритетною в роботі відомства. Дуже важливим сьогодні є те, що в законодавчій і у виконавчій гілці влади з’являються представники кримськотатарського народу».

«Для мене було важливим погодження пропозицій обійняти посаду з боку Меджлісу, як представницького органу кримських татар. Це також було узгоджено із Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, якого я знаю з дитинства та думка якого для мене є цінною, - прокоментувала призначення Еміне Джеппар. - Я так само буду продовжувати вести питання Криму. Також до моїх обов’язків буде додано питання євроінтеграції, представницькі функції Міністерства та інше».

Нагадаємо, що з жовтня 2015 року Еміне Джеппар була призначена радником Міністра з інформаційної політики щодо Криму. Ключовими завданнями на посаді радника  в Еміне Джеппар були консолідація суспільної думки щодо Криму, підтримка кримської теми в інформаційному дискурсі в Україні та за кордоном.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України розпочне свою роботу з моменту оприлюднення рішення Кабінету Міністрів України.

 

версія для друку