українська російська англійська
Міністерство інфраструктури продовжує роботу над забезпеченням доступності інфраструктури для маломобільних груп населення
20.04.2016 | 16:33
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

18 квітня в Міністерстві інфраструктури відбулась нарада з питань доступності об’єктів транспортно-дорожньої інфраструктури, поштового зв’язку для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У заході під головуванням заступника Міністра інфраструктури Миколи Снітка взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Державної авіаційної служби, міжнародного аеропорту «Бориспіль», Укрпошти, Укрзалізниці, Укравтодору, громадських організацій, а також Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

Учасники наради заслухали результати проведених аудитів із визначення доступності залізничних, автомобільних вокзалів та станцій, поштових відділень, а також перебіг усунення виявлених недоліків. Всього було перевірено 116 залізничних вокзалів та станцій і 164 поштових відділення по всій Україні. За результатами обговорення було прийнято рішення продовжити проведення аудитів, зокрема приділити увагу питанням доступності під час весняних комісійних оглядів інфраструктури та рухомого складу Укрзалізниці.

Крім цього, була підтримана пропозиція щодо співпраці з Крюківським вагонобудівним заводом у питанні внесення змін до конструкцій пасажирських вагонів, які б задовольняли потреби людей з обмеженими можливостями. Також прийнято рішення про посилення взаємодії з Національною поліцією для забезпечення необхідної кількості місць паркування для людей з інвалідністю поблизу аеропортів.

 

версія для друку