українська російська англійська
Донецька та Луганська філії НТКУ отримають майно ліквідованої Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі
20.04.2016 | 16:55
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

З балансу Держкомтелерадіо передається на баланс Національної телекомпанії окреме індивідуально визначене майно для використання філіями НТКУ «Донецька регіональна дирекція» та «Луганська регіональна дирекція». Ці матеріальні цінності належали раніше Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК).

Відповідний наказ підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=128520&cat_id=94566

Зокрема на баланс передаються сканери, телевізори, комп’ютери, відеокамери, диктофони, штативи, телефони, калькулятори, сейфи тощо. Вже найближчим часом матеріальні цінності надійдуть у філії.

Нагадаємо, що наприкінці 2015 року Голова ліквідаційної комісії Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК) Геннадій Дерев’янчук і Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписали наказ від 22.12.2015 № 62-ОД/386 «Про передачу об'єктів права державної власності», який передбачав передачу майна від НЕК до Держкомтелерадіо та автотранспортного підприємства.

 

версія для друку