українська російська англійська
АМКУ підтримує зміни умов ведення бізнесу
21.04.2016 | 10:57
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

20 квітня 2016 року начальник Юридичного управління Антимонопольного комітету України Марія ШВЕРК виступила з доповіддю на Форумі із захисту бізнесу, що відбувся в м. Києві.

Захід проходив у форматі панельних дискусій за участю представників органів виконавчої й судової влади, провідних практикуючих юристів та економістів країни, а також представників профільних організацій і громадськості.

Метою проведення Форуму стало виявлення та обговорення проблемних питань щодо ведення й захисту бізнесу, а також пошуку шляхів їх раціонального і швидкого вирішення за безпосередньою допомогою органів державної влади.

Під час панельної дискусії щодо взаємодії з контролюючими та регулюючими органами влади Марія Шверк розповіла про принципи та методи роботи з бізнесом, на які зараз переходить Антимонопольний комітет України.

«Комітет хоче стати захисником добросовісних суб’єктів господарювання, які у своїй діяльності дотримуються законодавства про захист економічної конкуренції», - підкреслила Марія Шверк.

Також вона ознайомила присутніх із законодавчими змінами та нововведеннями в діяльності відомства, окремо акцентуючи увагу на розробці проекту нового Положення про економічну концентрацію.

«Захист бізнесу як основа безпеки держави – ось основний постулат, який Антимонопольний комітет України наразі усіляко підтримує, та для реалізації якого докладає свої основні зусилля», - зазначила доповідач.

Під час обговорення учасники Форуму висловили сподівання щодо подальшої плідної взаємодії з органами державної влади з метою створення сприятливих умов для розвитку національного бізнесу. Також вони наголосили на необхідності застосування кодексів етики, які в подальшому мають стати основою для налагодження чесних економічних відносин між усіма суб’єктами господарювання, а Антимонопольний комітет України у свою чергу готовий виступити модератором щодо розробки та подальшого виконання таких етичних правил.

 

версія для друку