українська російська англійська
Національний контингент у ДР Конго успішно виконує завдання Місії ООН
21.04.2016 | 14:12
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Особовий склад 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго продовжує виконувати завдання з підтримання миру на Африканському континенті у форматі «24 години на добу – 7 днів на тиждень».

Щоденно авіаційні відділи Місії планують польотні завдання для українських екіпажів Мі-8 та Мі-24. Насамперед – це авіаційний супровід, демонстрація сили, повітряна розвідка, перевезення пасажирів і вантажу Місії ОО, тощо.

Також для підтримання льотних навичок у загоні проводяться планові учбово-тренувальні польоти. На сьогодні вже виконані дві льотні зміни вночі у простих метеоумовах.

Загалом з початку ротації, за два місяці, екіпажі українських вертольотів здійснили 716 польотів із загальним нальотом понад 780 годин. Перевезено 2445 пасажирів та близько 144 тонн вантажу.

Одночасно з льотчиками загону на забезпечення польотів працює фактично весь особовий склад контингенту. Щотижнево на базі табору Бунія проводяться регламентні роботи авіаційної техніки, обслуговуються автомобілі, які підвозять екіпажі, підтримується зв’язок з Україною, виконуються роботи з вдосконалення інфраструктури базових таборів.

«Наша ротація триватиме майже рік і, незважаючи на інтенсивність завдань Місії, ми маємо зробити свій внесок у розбудову табору. Це покращення побутових умов, підтримання порядку, створення додаткових можливостей для занять спортом і відпочинку», –  розповів заступник командира 18 окремого вертолітного загону з тилу підполковник Анатолій Зимницький.

 

 

 

 

версія для друку