українська російська англійська
На Дніпропетровщині понад 3000 військових отримають близько 5750 гектарів земель
21.04.2016 | 17:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Дніпропетровській області учасники АТО подали до головного управління Держгеокадастру регіону 3 630 заяв на отримання землі. За результатами їх розгляду військовим надали 3 026 дозволів на розробку документації із землеустрою. Згідно прийнятих рішень військовослужбовцям відведуть більше ніж 5 730 га землі. Інші звернення знаходяться у стадії розгляду. Близько 1200 гектарів земель вже оформлені та передані у власність.

Лише упродовж місяця учасники АТО направили до органів земельних ресурсів Дніпропетровщини 360 заяв на отримання земельних ділянок. За цей період землевпорядники встигли видати 321 дозвіл на розробку документації із землеустрою для відведення землі.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 

версія для друку