українська російська англійська
У квітні держава відшкодувала позичальникам "теплих" кредитів 20,8 млн. гривень
22.04.2016 | 11:29
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Відповідно до зведених реєстрів позичальників Ощадбанку та Укргазбанку протягом квітня 2016 року Держенергоефективності здійснено відшкодування за державною програмою "теплих" кредитів у сумі 20,8 млн. гривень.

Зокрема, громадянам, які взяли кредити на енергоефективні матеріали та обладнання, виплачено 18,95 млн. грн. компенсації. Тим, хто оформив позики на "негазові" котли, - 1,05 млн. гривень.

ОСББ-учасники програми отримали 0,8 млн. грн. компенсацій.

"Питання відшкодування за "теплими" кредитами ми постійно тримаємо на контролі. Адже ми усвідомлюємо, наскільки важливо для позичальників бути впевненими у тому, що вони отримають передбачену програмою компенсацію", - зауважив Голова Агентства Сергій Савчук.

Щоразу Агентство інформує населення про чергову виплату компенсацій. При Держенергоефективності також працює call-центр, спеціалісти якого надають оперативні консультації щодо державної програми.

Нагадаємо, що за весь час дії програми загальна сума виданих "теплих" кредитів становить 1,4 млрд. гривень. З початку 2016 року їх видано на суму більше 126 млн. гривень.

Загалом, учасникам цієї програми відшкодовано 455,8 млн. гривень.

 

версія для друку