українська російська англійська
За І квартал 2016 року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат на понад 190 млн. грн.
22.04.2016 | 14:35
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом першого кварталу 2016 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави загалом на 190,1 млн. грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені у попередні роки, становить понад 87,4 млн. грн. Про це повідомила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова під час розширеного засідання колегії Держфінінспекції.

Зокрема, завдяки заходам, що їх вжили державні фінансові інспектори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло майже 50 млн. грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 140,6 млн. грн.

Окрім того, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави, спеціалісти Держфінінспекції пред'явили 17 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 27,8 млн. грн. Пред'явлення ще 74 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

Загалом від початку 2016 року Держфінінспекція перевірила 634 підприємства, установи та організації, з яких майже на 92% виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.

версія для друку