українська російська англійська
Генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом
22.04.2016 | 14:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 квітня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом.

Глава вітчизняного оборонного відомства поінформував генерала Петра Павела про хід та перспективи реформування, яке триває у Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Зокрема, керівник оборонного відомства зазначив, що до кінця цього року планується удосконалити нормативно-правову базу оборонної реформи та почати активну фазу реформування Міністерства оборони України. Планується здійснити реорганізацію принаймні 20 % структурних підрозділів Міноборони та Генштабу, перевести Генеральний штабу на J-структуру, посилити угруповання Повітряних, Військово-Морських Сил та Сил спеціальних операцій.

«У 2017 році ми на 80 % реформуємо структурні підрозділи Міністерства оборони та на 40 % — Генерального штабу. Завершать набуття оперативних спроможностей Об’єднаний оперативний штаб та командування видів Збройних Сил. У 2018 році буде завершено реформування Міністерства оборони, у Генеральному штабі пройдуть реорганізацію 90 % структурних підрозділів. Набудуть повних оперативних спроможностей оперативні командування та інші органи військового управління», — повідомив Міністр оборони України.

Керівник оборонного відомства наголосив, що реформування Збройних Сил України буде повністю завершено до кінця 2020 року. Він запропонував стороні НАТО до чергового саміту Альянсу провести засідання Комісії Україна - НАТО на рівні міністрів оборони, в ході якої поінформувати про проведені заходи та перспективи реформування в Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел запевнив українську сторону у подальшій безумовній підтримці України з боку НАТО. Він підкреслив, що в ході робочого візиту в Україну залишився дуже задоволеним тим, як здійснюються реформи в Українській армії.

«НАТО підтримує Україну, адже йдеться про спільні принципи, цінності, а також цілковите незадоволення деструктивною політикою, яку проводить керівництво РФ. Тримайтеся свого шляху. Ваш досвід дуже цінний для багатьох держав», — зазначив генерал Петр Павел.

 

версія для друку