українська російська англійська
У Києві урочисто презентували глобальний молодіжний проект U-Report
23.04.2016 | 18:31
Міністерство молоді та спорту України

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав організаторів та учасників проекту, який розпочинає в Україні Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) - глобальний молодіжний проект U-Report.

U-Report – це інструмент моніторингу, який дозволяє дізнатися та проаналізувати у реальному часі думку молоді щодо важливих суспільних питань. Проект передбачає проведення серії щотижневих коротких опитувань через мережу Twitter та безкоштовні СМС. У цьому проектів же бере участь близько 2 млн. молодих людей у всьому світі.

В Україні в рамках проекту вже було проведено 15 опитувань, починаючи з лютого цього року. Із результатами можна ознайомитись на веб-сторінці проекту www.ukraine.report.in.

Теми опитування – освіта, саморозвиток, здоров'я, толерантність, інклюзивне суспільство, життєві цілі тощо.

В урочистій презентації проекту, яка відбулась 23 квітня в Києві, взяли участь голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, а також знаменита біатлоністка, олімпійська чемпіонка Юлія Джима. Учасниками події стали близько 800  гостей – молодих людей з усієї України, партнерів ЮНІСЕФ тощо.

Джованна Барберіс на самому початку презентації розповіла про цілі та завдання проекту U-Report, як глобальні, так і локальні, та поділилася першими результатами опитувань.

Ігор Жданов подякував представництву ЮНІСЕФ в Україні за плідну співпрацю та підтримку важливих для української молоді проектів.

"Девізом роботи Міністерства молоді та спорту є загальновизнаний європейський підхід «молодіжна політика для молоді та за участі молоді». Ми потребуємо нових ідей та вашого бачення майбутнього розвитку державної молодіжної політики. Проект U-Report є для нас можливістю почути вашу думку. Ми розраховуємо на результати опитувань, та готові їх враховувати в різних питаннях реформування молодіжної сфери. Повірте в свою силу та свій голос, бо саме вам належить право будувати Україну", - наголосив Міністр.

Він також зазначив, що Україна – перша європейська країна, яка стала учасником проекту U-Report: "Переконаний, що ми можемо не лише переймати досвід європейських країн, але й бути першими в різних сферах життя".

Олімпійська чемпіонка Юлія Джима поділилася із учасниками заходу історією своїх досягнень. "Були особливо важкі моменти, коли хотілося покинути спорт. Але, попри все, я вірила в свої сили, у мене вірили мої рідні, друзі, колеги, - і ця віра допомагає мені працювати над собою та досягати результатів".

Молоді люді з усієї України, присутні на презентації проекту, мали можливість взяти участь у цікавих ворк-шопах, поспілкуватися один з одним та представниками ЮНІСЕФ, а також самостійно долучитися до проекту U-Report.

 

 

версія для друку