українська російська англійська
З нагоди Дня Довкілля Міністр культури України Євген Нищук долучився до ряду екологічних ініціатив
24.04.2016 | 09:15
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

З нагоди Дня Довкілля Міністр культури України Євген Нищук долучився до ряду екологічних ініціатив. Зокрема, взяв участь у всеукраїнській екологічній акції "Зробимо Україну чистою разом". Всього, за даними організаторів, у загальнодержавному прибиранні взяли участь близько 700 тис. людей.

«На таких заходах я не гість, я – учасник і, сподіваюся, ті, хто сьогодні також до них долучився – робить це щиро. Ми робимо разом маленькі, але, насправді, великі речі, які нас єднають у добрих намірах, що ми хочемо бачити навколо себе красу, добро та любов. А надто, це знаково напередодні Великоднього тижня, – сказав Євген Нищук. –  Це гарна традиція, яка набирає обертів з року в рік, до якої долучається молодь. Цей момент толоки, суботника, заклику зробити чистим довкілля. Це не просто бажання мати чистоту в квартирі, чи навколо себе. Це робить чистим твою душу. Закладається культура як і дорослих, так і у дітей, що треба берегти світ навколо себе».

Толоку провели і у пам’ятних місцях Революції Гідності. Зокрема, активісти, спільно з представниками комунальних служб Києва, поприбирали на Алеї Небесної Сотні, посадили квіти біля пам’ятного Хреста та навколо дерев’яної Каплиці пам’яті Небесної Сотні. До заходу також долучилися політики, громадські діячі, а також члени родин Героїв. 

Прибирання провели і у підзвітних Міністерству культури України мистецьких закладах: Національному заповіднику «Софія Київська», Одеському, Національному академічному театрі опери та балету, Національному академічному драматичному театрі ім. І.Франка, Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г.Шевченка, самому Міністерстві культури України та інших.

Нагадаємо, День довкілля відзначають з 1998 р. - щороку у третю суботу квітня.

Свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та громадських природоохоронних організацій.

 

версія для друку