українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
24.04.2016 | 14:07
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Минулої доби бойовики здійснили снайперський вогонь по позиціям контрольного пункту в’їзду-виїзду  «Станиця-Луганська». Постраждалих серед прикордонників немає. У зоні проведення АТО зафіксовано політ одного безпілотного літального апарату.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби затримали 2 автомобілі з вантажем садового обладнання, дитячими іграшками та косметичними засобами загальною вартістю понад 80 тисяч гривень, які намагалися доправити на неконтрольовану територію. Також на контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» оглядовою групою було зупинено ще дві автівки з вантажем взуття, товарами народного споживання та продуктами харчування, які також прямували на неконтрольовану територію без належних документів на вантаж. Конфіскат вартістю майже 40 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи та фіскальної служби.

Вантаж автозапчастин та магнітів до електронного обладнання вартістю майже 130 тисяч гривень прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве». Товари перевозили двома автівками, які прямували з неконтрольованої території.

Також сьогодні вночі прикордонники Луганського загону спільно з підрозділом фіскальної служби «Фантом» зупинили  двох громадян України, які намагалися перемістити на неконтрольовану територію близько 400 кілограмів сиру та 200 тисяч гривень. Чоловіків на автомобілі «Ваз» затримали у ході проведення спільних заходів на березі річки Сіверський Донець неподалік від населеного пункту Трьохізбенка.  

 

 

версія для друку