українська російська англійська
На Волині в електронному вигляді доступні дані про понад 340 тисяч земельних ділянок
25.04.2016 | 10:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Волинській області землевпорядники продовжують оцифровувати дані про земельні ділянки – створювати електронні поземельні книги, до яких вносять усі відомості про землі. Інформація про 341 867 земельних ділянок вже перенесено з паперових носіїв у загальну базу даних. За перші три місяці 2016 року відкрили 98 817 поземельних книг, що становить 70,4% від запланованого у першому півріччі. Державні кадастрові реєстратори Волині щодня створюють 1674 електронних примірника поземельних книг. Спеціалісти Держгеокадастру регіону планують завершити процес створення електронних документів до 1 липня 2016 року. Землевпорядникам залишилось відкрити ще 41 610 поземельних книг.

Найбільшу кількість документів вже оцифрували територіальні органи Держгеокадастру у Іваничівському (100%), Ратнівському (100%) та Старовижівському (94,6%) районах.

Довідково

Поземельна книга - документ, який є складовою частиною державного реєстру земель, містить відомості про земельну ділянку, обмеження на використання земельної ділянки, суб'єктів прав на земельну ділянку та правовстановлюючі документи, а також дані про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, її цільове призначення, склад земельних угідь.  Поземельна книга відкривається одночасно з державною реєстрацією земельної ділянки та є документом Державного земельного кадастру, ведеться в паперовій та електронній (цифровій) формі.

 

версія для друку