українська російська англійська
Щодо обстановки на державному кордоні та в зоні проведення АТО
25.04.2016 | 12:53
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано не було.

Учора російські найманці з неконтрольованої території відкривали вогонь з АГС-17 та стрілецької зброї в напрямку контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця-Луганська». Постраждалих серед прикордонників немає.

Зведеною мобільною групою в районі населеного пункту Зайцеве затримано транспортний засіб з вантажем яблук та сухофруктів вагою близько 2,4 тонни та вартістю 120 тисяч гривень. Автівка прямувала до неконтрольованої території в об’їзд визначених дорожніх коридорів.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Зайцеве» та «Мар’їнка» прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби зупинено 2 автомобілі з вантажем товарів народного споживання та продовольчими товарами загальною вартістю близько 100 тисяч гривень. Транспортні засоби та товари передали представникам фіскальної служби.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» в напрямку Донецька прослідував  вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем від благодійного фонду «Доброта». Транспортний засіб перевозив дитяче харчування вагою майже 3 тонни.

 

версія для друку