українська російська англійська
У НКРЕКП відбулася зустріч з нагоди завершення проекту "Реформа управління на Сході України"
25.04.2016 | 17:17
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

22 квітня в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулася зустріч з нагоди завершення проекту «Реформа управління на Сході України», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Зустріч відбулася під головуванням члена Комісії Володимира Євдокімова та за участю  міжнародних експертів Проекту з Німеччини, Австрії, та Великої Британії.

Комісія була одним із партнерів Проекту «Реформа управління на Сході України», в рамках  якого реалізовувалося співробітництво за такими напрямками як: розробка та оптимізація процедур, пов’язаних з управлінням активами та інвестиційним плануванням, моніторинг ефективності діяльності та пілотне тестування інноваційної методології формування тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. На двох обраних комунальних підприємствах відбувалося пілотне впровадження спільно розробленої методики стимулюючого регулювання.

Під час заходу виступили член НКРЕКП Володимир Євдокімов, Старший радник Проекту «Реформа управління на Сході України» Вольфганг Хютцен та експерти Проекту.

Учасники зустрічі оцінили як найважливіший, з точки зору Комісії, компонент, присвячений розробці методології стимулюючого регулювання для сфери централізованого водопостачання та водовідведення, та розробку спрощеної фінансової моделі розрахунку тарифів на основі стимулюючого регулювання за даними двох обраних компаній у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

На завершення Проекту його командою було підготовлено пропозиції щодо впровадження стимулюючого регулювання в секторі водопостачання та водовідведення на період 2016-2021 р.р.     

Із матеріалами Проекту можна ознайомитися за посиланням: http://www.ims-ukraine.org/komunalni-poslugy.

 

версія для друку