українська російська англійська
Еміне Джеппар: "Робота міжнародних журналістів в Україні - захист українського інформаційного середовища від російської пропаганди"
26.04.2016 | 10:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

25 квітня 2016 року делегація журналістів із Румунії відвідала Міністерство інформаційної політики України з метою вивчення пріоритетних напрямів роботи відомства, а також ситуації із дотриманням свободи слова в окупованому Криму та на Сході.

За словами Першого заступника Міністра Еміне Джеппар, тема Криму в роботі Міністерства є однією з ключових.

«Російська пропаганда намагається переконати світ в тому, що на півострові дотримуються прав людини, ніби жителі Криму беззаперечно підтримують «російську реальність». Для цього використовуються не тільки російські журналісти, але й дипломати. В таких умовах робота міжнародних журналістів в Україні та на її окупованих територіяхзапорука доступу до об’єктивної інформації, а також відповідно захист від пропаганди агресора», - заначила Еміне Джеппар.

Заступник Міністра Артем Біденко наголосив: «МІП втілює проекти, які допомагають проникненню українських медіа в зону АТО та на тимчасово окуповані території України. Вже літом заплановано відновлення телевежі на горі Карачун. Крім того, пріоритетна задача відомства - розвивати українське мовлення на Крим».

Зазначимо, що наразі делегація журналістів із Румунії вивчає в Україні ситуацію із суспільним мовленням та інформаційну ситуацію на окупованих територіях. Журналісти проводять зустрічі з медіа експертами та громадськими активістами.

версія для друку