українська російська англійська
На Черкащині відшкодували майже 570 тисяч гривень втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв
26.04.2016 | 11:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Cуб’єкти господарювання у 2016 році перерахували до бюджетів органів місцевого самоврядування Черкаської області 566,98 тис. грн. за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Ці кошти спрямують на землевпорядні, землеоціночні роботи й заходи з охорони земельного фонду.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих громад регіону акумульовано 12,4 млн. гривень. На рахунках обласної ради – 278,0 тис. грн., міст обласного значення – 2,05 млн. грн., районних рад – 1,53 млн. грн. та сільських, селищних і міських – 8,53 млн. грн.

Найбільші суми зібрані на спецрахунках місцевих рад Звенигородського (3,28 млн. грн.), Черкаського (2,48 млн. грн.) і Канівського (0,9 млн. грн.) районів.

Кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, органи місцевого самоврядування можуть використати на освоєння земель, охорону земельного фонду, поліпшення угідь. Фінансовий ресурс може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель. Згідно з законодавством, використання коштів на будь-які інші потреби забороняється.

 

версія для друку