українська російська англійська
Стартував Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України"
26.04.2016 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 квітня, розпочав роботу Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», який проходить за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України.

У Форумі беруть участь  представники  Національної академії аграрних наук України, Державної  екологічної  академії  післядипломної освіти та управління, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, установ природо-заповідного фонду Мінприроди,  профільних закладів науки і освіти, громадських організацій, фахівці та науковці заінтересованих організацій та установ.

З вітальним словом від Міністерства екології та природних ресурсів України до учасників Форуму виступила заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції – Ганна Вронська.

«Мінприроди завжди підтримає будь-які ініціативи щодо залучення широкого кола спеціалістів, представників громадських організацій, бізнес-структур до питань збереження довкілля, раціонального природокористування, забезпечення екологічної безпеки, впровадження принципів сталого розвитку, «зеленої економіки», ресурсозберігаючих технологій тощо. Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» ще з 2004 року стало якраз тією площадкою, де є можливість обговорити всі нагальні питання подальшого розвитку України на засадах сталого розвитку і показати реальні дії Мінприроди, науковців, громадських організацій щодо об’єднання зусиль з визначення шляхів соціально-економічного розвитку України на екологічних засадах. Форум – це своєрідний майданчик для співпраці Уряду, науки, бізнесу і громадськості», - зазначено у зверненні.

Основним заходом роботи Форуму став  круглий стіл на тему «Співпраця установ природно-заповідного фонду та засобів масової інформації. Природоохоронна пропаганда - сучасний стан, проблеми та перспективи». Організаторами виступили департамент заповідної справи Мінприроди України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління ВГО "Національний екологічний центр України".

Основною метою круглого столу є налагодження співпраці між ЗМІ та установами природно-заповідного фонду України.

Організатори круглого столу спільно із мас-медіа та активістами громадських та волонтерських організацій обговорили можливості популяризації установами природно-заповідного фонду, а також надання допомоги у вирішенні їхніх проблем.

Також у рамках першого дня Форуму управлінням екологічного моніторингу, аудиту та атмосферного повітря Мінприроди України проведено круглий стіл на тему «Моніторинг навколишнього природного середовища», участь в якому взяли представники центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів з екології та природних ресурсів облдержадміністрацій, провідні науковці, освітяни та інститути громадянського суспільства.

 

версія для друку