українська російська англійська
Земельні аукціони на Житомирщині: в оренду інвесторам передали майже 110 гектарів угідь
26.04.2016 | 17:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Спеціалісти головного управління Держгеокадастру у Житомирській області на земельному аукціоні продали права оренди на чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Інвесторам для ведення бізнесу віддали у користування угіддя загальною площею 108,6 гектара. Землі розташовані на території Пулино-Гутської та Зеленополянської сільських рад Червоноармійського району.

Стартова загальна вартість оренди ділянок була визначена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки землі (при встановленому законом рівні у 3%) та становила 55,9 тис. грн. За підсумками торгів розмір плати за користування землею зріс більше, ніж у два рази та становив 115,5 тис. гривень. Ціна оренди одного гектару землі становила 1,037 тис. гривень.

На наступних земельних торгах землевпорядник області планують продати права оренди ще на 27 земельних ділянок загальною площею 1179,3 гектара. Для здійснення конкурентного продажу прав на землю з виконавцями вже уклали необхідні договори на проведення аукціонів. Інвесторам запропонують ділянки на території Бердичівського, Коростишівського, Лугинського, Малинського та Новоград-Волинського районів.

У землевпорядній службі Житомирської області сумарно включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 112 ділянок загальною площею 3378,3 гектара. Права оренди передаватимуть виключно на аукціонах.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

 

версія для друку