українська російська англійська
Українка – третє місто на Київщині, яке отримало функції архбудконтролю
26.04.2016 | 18:03
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Українка стала третім містом в Київській області, яке отримало нові функції архітектурно-будівельного контролю. 26 квітня акт приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Українки Павло Козирєв.

Новоутворений орган архбудконтролю Українки матиме змогу реєструвати й надавати дозвільні документи, здійснювати перевірки законності будівництв, штрафувати порушників та зупиняти незаконні будівельні роботи.

«Сподіваюсь, що Українка, користуючись новими повноваженнями, стане регіональним лідером за рівнем надання послуг у сфері будівництва та створить громадянам й підприємцям максимально комфортні умови для здійснення законних будівельних робіт», - заявив Олексій Кудрявцев.

«Для нашого міста це очікувана подія, - підкреслив Павло Козирєв. – Ми використаємо цей шанс, щоб зробити адміністративні послуги доступними для людей, а контроль над будівництвом ще більш якісним. Дякую Держархбудінспекції за партнерство та підтримку на шляху до отримання Українкою нових функцій».

Нагадаємо, що сьогодні низка громад вже отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Серед них такі великі міста як Харків, Луцьк, Тернопіль, Херсон і Маріуполь, а також Ірпінь й Макарів на Київщині, Чорономорськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, міста Дружківка, Красний Лиман, Торецьк (Дзержинськ) та Селидове в Донецькій області.

 

версія для друку