українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив з Ангелою Меркель реформи в Україні, підтримку Німеччини у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи та виконання Мінських домовленостей
26.04.2016 | 18:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Сторони обговорили питання реформ в Україні, підтримку країни Німеччиною у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи, виконання Мінських домовленостей.

Під час розмови Ангела Меркель побажала новому Уряду успіхів у просуванні реформ. Вона запросила Володимира Гройсмана відвідати Німеччину з візитом уже в найближчі місяці.

Своєю чергою Прем'єр-міністр запевнив у відданості Уряду реалізації реформ. "Ситуація не проста, але ми налаштовані на ефективну роботу", - наголосив він.

Володимир Гройсман також подякував Канцлеру за підтримку і підкреслив відданість нового Уряду двосторонньому співробітництву між Україною та Німеччиною, висловивши сподівання на ефективну взаємодію.  

Прем'єр-міністр прийняв пропозицію відвідати з візитом Німеччину. "Я дякую за запрошення. Я дякую, що у вашому щільному графіку Україна займає важливе місце", - сказав він.

 

версія для друку