українська російська англійська
Відбулося перше засідання кластера 5 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації Україна - ЄС
27.04.2016 | 15:55
УРЯДОВИЙ ОФІС З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СЕКРЕТАРІАТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

26 квітня у Брюсселі (Королівство Бельгія) пройшло перше засідання кластера 5 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації Україна – ЄС, присвячене питанням сільського господарства та розвитку сільських територій, рибальства та морської політики, ріки Дунай, транскордонного та регіонального співробітництва.

 

Описание: cid:image002.jpg@01D1A09B.C2C1F080

 

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька очолила українську делегацію, до складу якої увійшли представники Мінприроди, Мінінфраструктури, Мінрегіону, Держрибагентства та Урядового офісу з питань європейської інтеграції. Делегацію ЄC очолив керівник підрозділу з питань стратегії та інструментів Європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх дій Джанлука Гріппа.

У ході розгляду питань порядку денного засідання сторони обговорили стан виконання Угоди про асоціацію та поточне співробітництво у сфері сільського господарства та розвитку сільської місцевості; співробітництво з проблематики ріки Дунай; транскордонне та регіональне співробітництво; розвиток політики у галузі рибальства та морської політики тощо.

Напередодні засідання стороні ЄС передано інформацію про стан справ у відповідних сферах у контексті імплементації Україною Угоди про асоціацію і Порядку денного асоціації Україна – ЄС.

 

 

версія для друку