українська російська англійська
У Міністерстві оборони України відбувся брифінг з питань професіоналізації Збройних Сил та створення військового резерву
27.04.2016 | 17:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 квітня, в рамках інформування громадськості та ЗМІ щодо реалізації реформ в оборонному відомстві у Міністерстві оборони України відбувся брифінг представників підкомітету професіоналізації Збройних Сил України та створення військового резерву.

Представники Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України поінформували журналістів про стан залучення громадян України на військову службу за контрактом, створення сучасної системи кадрового менеджменту, концепції кадрового забезпечення тощо.

Як повідомив секретар підкомітету Сергій Роговенко, у Міністерстві оборони України опрацьовано План дій підкомітету професіоналізації ЗС України та створення військового резерву щодо проведення оборонної реформи у Міністерстві оборони України у 2016 – 2020 роках. Заходи реформування узгодженні з проектом Стратегічного оборонного бюлетеня України та деталізують відповідний розділ Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

«Головною метою оборонної реформи за напрямом професіоналізації сил оборони є впровадження нової системи комплектування та кадрового менеджменту, реформування системи військової освіти з урахуванням досвіду участі військ в антитерористичній операції, методик і програм підготовки НАТО, підвищення рівня соціальних і правових гарантій військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та членів їх сімей», – повідомив Сергій Роговенко.

Він наголосив, що в результаті проведення заходів реформування буде сформований необхідний кадровий потенціал Збройних Сил України та створений стратегічний військовий резерв.

 

версія для друку