українська російська англійська
Мін'юст запрошує молодих юристів взяти участь у конкурсі на заміщення вакансій у бюро правової допомоги
27.04.2016 | 18:19
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Міністерство юстиції запрошує молодих юристів взяти участь у наборі нових кадрів, які працюватимуть у 430 бюро правової допомоги, які з 1 вересня мають запрацювати по всій Україні в рамках розширення системи безоплатної правової допомоги населенню. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Наша ціль, щоб у цих  бюро з’явилися ті люди, які абсолютно не схожі на типовий образ державного службовця. Наша ціль – це прийом у ці бюро на керівні посади молодих вмотивованих людей, які мають освіту бакалавра чи вище. Але найбільш основне – в них має бути бажання працювати у новій системі юстиції, в яких є бажання допомагати українцям, в яких є бажання захищати право і справедливість», - зазначив очільник Мін’юсту.

Аби подати заявку на участь у конкурсі претендентам необхідно заповнити відповідну заявку на сайті Мін’юсту або Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги за адресою www.legalaid-jobs.in.ua.

«На сайтах є відповідна форма заяви, де треба вказати свої персональні дані й інформацію про освіту та обрати 5 населених пунктів, де б ви хотіли працювати. Конкурс і подача заяв нами була продовжена до кінця травня, щоб якомога більше бажаючих могли взяти у ньому участь і щоб ми могли обрати найкращих», - зауважив Міністр юстиції.

Він також повідомив, що у процесі конкурсу буде проведено дистанційне навчання, тож навіть ті, хто не пройде конкурс, отримає, окрім досвіду, нові знання.

За його словами, робота в бюро буде не лише цікавою, а й добре оплачуватиметься. Розмір зарплат буде вищим, ніж на державній службі і становитиме від 3,5 до 4,5 тис. грн.

«Наше завдання, зробити усе від нас залежне, щоб бюро правової допомоги стало обличчям справедливості в Україні. Хочу закликати всіх молодих юристів долучитися до цих конкурсів. Ви маєте можливість обрати будь-яке місце роботи по всій території України. Ви можете себе реалізувати і маєте прекрасний шанс скористатися соціальним ліфтом. Ми вас запрошуємо до нашої великої дружної сім’ї Міністерства юстиції», - наголосив Павло Петренко.

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе у свою чергу повідомив: друга хвиля реформ Міністерства юстиції полягає у тому, що на місці старих районних управлінь, які фактично не виконували жодних корисних для громадян функцій, буде створено сервісні центри, які обслуговуватимуть наших громадян і надаватимуть їм різноманітну допомогу.

«Ми змінюємо підходи і повертаємося обличчям до громадян. Ми сподіваємося, що за нашим прикладом й інші міністерства та відомства приєднаються до нас у цих процесах», - зауважив Гія Гецадзе.

За словами заступника директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Мирослава Лаврінка, нові співробітники бюро займатимуться представництвом інтересів у суді, правопросвітництвом, консультуванням громадян та допомогою в отриманні українцями електронних сервісів Міністерства юстиції.

«Конкурс проходитиме у 3 етапи. Перший етап – це опрацювання поданих заяв на відповідність формальним критеріям. Другий етап – це дистанційний курс навчання. Третій – співбесіда, яка дасть можливість виявити мотивацію», - додав він.

За його словами, на даний момент Координаційний центр вже отримав понад 2000 заявок на участь у конкурсі.

Менеджер українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога» Оксана Кіктоть наголосила на підтримці з боку проекту в проведенні конкурсу на керівників та заступників керівників бюро.

«Оцінюватися під час добору будуть не лише навички та знання, а й компетенції і наявність цінностей доброчесність, відкритість, орієнтація на клієнта. Ми будемо надавати всіляку підтримку, щоб цей конкурс пройшов відкрито, а всі кандидати були в рівних умовах. Після завершення цього конкурсу ми надаватимемо підтримку у підвищені кваліфікації та розвитку працівників бюро», - сказала вона.

 

Презентація http://www.slideshare.net/minjust/ss-61417831

версія для друку