українська російська англійська
Запоріжці зробили подарунок воїнам-землякам
28.04.2016 | 10:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

27 квітня в селі Обільному Запорізької області державна влада Запорізької області за сприяння місцевих громад Мелітополя та Обільного передала у розпорядження 23-го окремого мотопіхотного батальйону нове військове містечко, обладнане за власний кошт.

Батальйон розпочинав свій бойовий шлях як 23-й Запорізький батальйон територіальної оборони “Хортиця”. Цей підрозділ гідно проявив себе в боях, захищаючи Маріуполь, брав участь у рейді на Новоазовськ. Зараз батальйон продовжує відстоювати незалежність і територіальну цілісність України в районі проведення АТО у складі однієї з військових частин.

Передаючи бійцям нове військове містечко, земляки належним чином оцінили їх бойові здобутки.

У церемонії передачі військового містечка взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, голова Мелітопольської РДА Олександр Мангул, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, командувач оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Андрій Грищенко, представники громадських, волонтерських організацій та духовенства.

Разом із символічними ключами від містечка командир батальйону полковник Дмитро Герасименко отримав відзнаки від Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради. Також державною владою були заохочені багато офіцерів і бійців батальйону. Не стояли осторонь і волонтери – військовослужбовці отримали різноманітні подарунки, що стануть їм в нагоді при облаштуванні побуту.

Висловлюючи подяку органам державної влади та місцевого самоврядування, волонтерам та всім небайдужим громадянам, командир батальйону полковник Дмитро Герасименко від імені особового складу батальйону запевнив, що, відповідаючи на турботу про Збройні Сили України, бійці батальйону докладуть максимум зусиль для захисту Вітчизни та народу.

Слід зазначити, що Запорізька обласна державна адміністрація та обласна рада вперше в Україні роблять такий подарунок військовим. Сподіваємося, що й інші органи державної влади України підхоплять ініціативу запоріжців.

 

версія для друку