українська російська англійська
Андрій Рева: Ми ліквідуємо бюрократичні бар’єри на шляху реалізації гуманітарних проектів
28.04.2016 | 10:40
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

26 квітня відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з делегацією Ватикану на чолі з секретарем Папської ради «Cor Unum» Джованні П`єтро Даль Тозо.

У зустрічі взяли участь заступники Міністра Сергій Устименко і Віталій Мущинін, представники управлінь і відділів Мінсоцполітики, Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви Ян Собіло, службовці Папської Ради «Cor Unum» і Апостольської Нунціатури та представник благочинної організації «Карітас».

Обговорювалися шляхи реалізації ініціативи Папи Римського Франциска І щодо надання гуманітарної допомоги громадянам України, які постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході нашої держави.

Вітаючи високих гостей, Міністр соціальної політики України підкреслив, що у регіонах нашої країни накопичено великий позитивний досвід співпраці з Католицькою церквою, яка не тільки задовольняє духовні потреби своїх вірних, але й постійно реалізує гуманітарні проекти, що мають на меті допомогу найбіднішим верствам населення і тим, хто тимчасово опинився у складних життєвих обставинах.

«Переконаний, що наша співпраця і в загальнодержавних масштабах буде не менш активною і принесе користь тим, для кого ми працюємо, – нашим громадянам», - висловив сподівання Андрій Рева.

«Запропонувавши посилити гуманітарну співпрацю з Україною, - зазначив у відповідь монсеньйор Даль Тозо, – Папа Франциск І тим самим намагається привернути увагу до України і нагадати спокійній Європі, що зовсім поруч є країна, де люди страждають від війни».

«Допомога українцям у нинішні складні часи дає змогу відчути, що ми не залишені наодинці з лихом, - наголосив Міністр соціальної політики. – Як очільник Міністерства вітаю вашу ініціативу і від імені Міністерства обіцяю максимально можливе сприяння на шляху реалізації спільних зі Святим Престолом гуманітарних проектів».

 

версія для друку