українська російська англійська
МІП в зоні АТО: В селах під Донецьком кілька місяців тому були лише російські телеканали, зараз є сигнал "1+1" та "5 каналу"
28.04.2016 | 11:03
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України в зоні АТО відвідала 4 села Галицинівської сільської ради, Донецька область, які знаходяться в кількох кілометрах від легендарних Пісків. Олександр Бригинець – народний депутат України, радник Міністра з питань відновлення мовлення цього тижня з’ясовував ситуацію з українським мовленням на місці. «Жителі і бійці, з якими я зустрічався в Карлівці, усе ж чекають більш активної присутності українських каналів на цих територіях. Вони зауважують, що кілька місяців тому в Карлівці були лише російські телеканали, а тепер вже є сигнал «1+1» та «5 каналу».

Секретар Галицинівської сільської ради Наталя Крупадеря розповіла, що хоч деякі ЗМІ і повідомляють про проблеми з українським мовленням на території сільради, скарг з цього приводу від жителів не надходить.

«По-перше, близько половини жителів мають доступ до Інтернету, трохи менше мають супутникові антени, а інші, яких не так вже й багато, обмежуються тими кількома каналами, які ми усе ж можемо «ловити» на території сільради», - сказала вона.

Радник Міністра зазначає, що ситуацію вирішить запланована побудова телевежі.

Зазначимо, що нова телевежа дасть можливість не лише подавати ефірний сигнал на західні території від Донецька, які зараз не мають до нього доступу через рельєфні проблеми, а й забезпечить повноцінний прийомом українських телеканалів у Донецьку і, навіть, у Макіївці.

 

версія для друку