українська російська англійська
Павло Розенко: Сума платежу за газ для українців, які отримують субсидії, не зміниться
28.04.2016 | 12:35
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

6 мільйонів родин, а це близько 14 мільйонів українців, які на сьогодні вже оформили і отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують. Розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-премєр-міністр України Павло Розенко.

«6 млн. родин, які сьогодні отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують. І розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. Тільки держава буде сплачувати більшу частку, компенсуючи їм підвищення ціни. Для 6 млн. родин, а це 14 млн. українців, малозабезпечених українців, нічого з початком опалювального сезону не зміниться», - сказав він.

Павло Розенко також підкреслив, що всім, хто вже отримує субсидії їх розмір буде перерахований з 1 травня автоматично. «Цим 6 мільйонам родин не треба жодних повторних звернень до управлінь соцзахисту, не треба подавати жодних додаткових документів. Все буде зроблено в автоматичному режимі», - запевнив він.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що Уряд вже прийняв рішення про збільшення у державному бюджеті України суми на субсидії щонайменше на 5,3 млрд. грн. «Таким чином, на субсидії у 2016 році буде виділено загалом понад 40 млрд. грн. За нашими розрахунками, цієї суми вистачить для того, щоб покрити витрати на газ для малозабезпечених громадян України», - наголосив Павло Розенко.

Він також додав, що громадяни, які ще не оформили субсидії, мають змогу зробити це вже зараз.

 

 

версія для друку