українська російська англійська
Володимир Гройсман: Маємо повернутися до дискусії щодо нової податкової системи, яка буде простою, сталою та не популістичною
28.04.2016 | 14:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Необхідно розробити нову податкову систему, яка буде простою, сталою, позбавленою популізму і даватиме час бізнесу для адаптації до нових умов. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із представниками вітчизняного та іноземного бізнесу за участі Президента України Петра Порошенка у четвер, 28 квітня.

"Ми маємо повернутися до дискусії щодо нової податкової системи, і маємо дати відповідь на деякі питання: вона повинна бути простою у розумінні і має бути сталою. Найголовніше, що ми маємо її прийняти не за день до нового року, а маємо дати час для адаптації бізнесу, для адміністрування. Вона не має бути популістичною. Це ті параметри, над якими ми будемо працювати", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду повідомив, що питання повернення до розробки податкової реформи було обговорено зі Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні, цю ідею також підтримує Президент України.

Прем'єр-міністр зазначив, що є багато напрацювань з цього питання, та висловив переконання, що вдасться вийти на консолідоване рішення, яке буде ухвалено Парламентом України.

 

версія для друку