українська російська англійська
Відбувся семінар, передбачений робочим планом Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"
28.04.2016 | 16:06
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

26 квітня представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з ліцензіатами сфери централізованого водопостачання та водовідведення взяли участь у навчальному заході, що проводився в рамках виконання завдань, передбачених робочим планом Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Тематикою семінару стали нещодавно ухвалені нормативно-правові акти «Порядки формування та процедури встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Нове законодавство та актуальні питання».

З вступним словом і привітаннями до присутніх звернулися керівник проекту USAID Діана Корсакайте та заступник директора департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення НКРЕКП Дмитро Соломка.

Під час заходу було проведено огляд основних змін чинного законодавства та проектів нормативно-правових актів з питань регулювання тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. А також огляд загальних положень Порядків формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), з їх новими вимогами в частині формування планових витрат, що включаються до повної собівартості і планового прибутку. Крім того, розглянуто механізм компенсації у тарифах різниці між фактичними і планованими витратами.

Учасники семінару ознайомилися також з новими особливостями Процедури встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, які враховують вимоги Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення».

 Слід зауважити, що між основними частинами семінару організатори надали можливість учасникам заходу провести дискусії із зазначених питань.

 

версія для друку