українська російська англійська
Ігор Насалик: Встановлення єдиної ціни на газ дозволить зупинити будь-які спекуляції на ринку газу
28.04.2016 | 18:15
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Встановлення єдиної ціни на газ дозволить зупинити будь-які спекуляції на ринку газу. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України під час робочої зустрічі з представниками Представництва ЄС в Україні, що відбулася сьогодні,  28 квітня, в Міненерговугілля.

Міністр повідомив, що вчора на засіданні Уряду прийнято стратегічне рішення, не зважаючи на зобов’язання України перед МВФ щодо поступового доведення ціни на газ до економічно обґрунтованого рівня. За словами Міністра, замість 75%, вирішили перейти одразу до 100% вартості, і з першого травня в Україні існуватиме єдина ціна на газ.

«Це рішення дає можливість виконати два важливі завдання: зупинити будь-які спекуляції на ринку газу і друге – задіяти інвестиційні потоки для розвитку газодобувної та нафтодобувної промисловості», - наголосив Ігор Насалик.

У зустрічі з іноземної сторони взяли участь Беренд де Гроот, Голова програм співробітництва ЄС в Україні,  Петер Вагнер, керівник Групи підтримки України Європейської Комісії та   Йоханнес Бауер, заступник керівника енергетичної групи Групи підтримки України.

 

версія для друку