українська російська англійська
Міністерство інфраструктури ініціює створення Морської адміністрації України
29.04.2016 | 14:06
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міністерство інфраструктури розробило проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації діяльності транспорту», яким передбачено створення та функціонування Державної служби морського і річкового транспорту України.Наразі документ знаходиться на внутрішньому погодженні у Мінінфраструктури.

Основними завданнями майбутньої Служби має бути здійснення державного нагляду і контролю за безпекою судноплавства, організація роботи Державної системи управління безпекою судноплавства.

Утворення Морської адміністрації України також підтримано Громадською радою при Міністерстві інфраструктури України, Асоціацією портів України «Укрпорт» та іншими громадськими організаціями сфери морського та річкового транспорту.

Підготовча робота по утворенню Державної служби морського і річкового транспорту України здійснюється з метою удосконалення системи державного управління на морському транспорті, належного виконання міжнародних зобов’язань у сфері морського транспорту та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік та на підставі рішення Комітету Верховної ради України з питань транспорту від 10 жовтня 2015 року, доручення Віце-прем’єр-міністра України від 23.12.2015 № 51468/0/1-15 «До звіту Урядової комісії з розслідування причин аварії з судном «Иволга», що сталася 17 жовтня 2015 р. у Чорному морі, від 03.11.15» та рекомендацій консультативної місії в Україні експертів Міжнародної морської організації (14-18 грудня 2015 року).

 

версія для друку