українська російська англійська
У Міноборони відбувся брифінг щодо попередніх підсумків діяльності підкомітету реформ медичного забезпечення
05.05.2016 | 15:17
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 травня, в рамках інформування громадськості та представників засобів масової інформації щодо реалізації реформ в оборонному відомстві та Збройних Силах України, у Києві відбувся брифінг голови підкомітету реформ медичного забезпечення, тимчасово виконуючого обов’язки директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковника медичної служби Олега Ляшенка.

Офіцер повідомив про виконання заходів реформування у військово-медичній сфері, проведених в рамках діяльності підкомітету. Для систематичного та поетапного виконання цих заходів у Міністерстві оборони України був відпрацьований план дій підкомітету реформ медичного забезпечення щодо впровадження оборонної реформи за напрямами діяльності у 2016-2020 роках.

«Основними цілями впровадження зазначеного плану є удосконалення системи управління військово-медичною службою, оптимізація організаційно-штатної структури медичних підрозділів відповідно до нових завдань Збройних Сил, розвиток тактичної медицини, оснащення медичних підрозділів сучасними захищеними засобами евакуації з поля бою, створення змішаних авіаційних підрозділів для евакуації поранених в АТО, нарощування можливостей військових закладів охорони здоров’я, медико-психологічної реабілітації і санаторно-курортного лікування, перехід на ефективні механізми медичного постачання та оснащення сучасними зразками медичної апаратури й техніки, активізація міжнародного співробітництва з країнами і структурами НАТО, поглиблення співпраці з відомствами сектору безпеки, громадськими та волонтерськими організаціями тощо», – повідомив полковник медичної служби Олег Ляшенко.

Окрім цього, у Міністерстві оборони України створено робочу групу з організації ліцензування військових мобільних госпіталів, яка вже розпочала свою роботу. Представникам Проектного офісу реформ, Ради волонтерів наданий робочий варіант проекту матриці досягнення стратегічних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи стратегічного оборонного бюлетеня в частині, що стосується системи медичного забезпечення. Остаточний варіант документа буде наданий для ознайомлення на найближчому засіданні підкомітету реформ медичного забезпечення.

«Також у проектному офісі НАТО отриманий експертний висновок щодо проекту Дорожньої карти реформування та розвитку системи медичного забезпечення Збройних Сил України на період з 2016 по 2020 роки. Зазначений документ буде наданий для ознайомлення на найближчому засіданні Підкомітету реформ медичного забезпечення», – повідомив полковник медичної служби Олег Ляшенко.

 

версія для друку