українська російська англійська
Учасники антитерористичної операції на Хмельниччині отримають земельні ділянки площею 9 400 гектарів
05.05.2016 | 16:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельницької області із заявами про отримання земельних ділянок звернулися 7455 учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. На сьогодні військові отримали 6156 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель. Учасники АТО отримають у власність землі загальною площею 9400 гектарів.

Військовослужбовцям відведуть ділянки різного цільового призначення. Більшість земель використають для особистого селянського господарства. Під ці потреби військові отримають 5108 ділянок (83% від наданих дозволів) площею 9 268,67 гектара. Для ведення індивідуального садівництва учасникам АТО нададуть 797 ділянок (13% від усіх дозволів) площею 108,35 гектара. Ще 251 ділянка площею 23,88 га призначена для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

На Хмельниччині 1823 військовослужбовці вже завершили процедуру оформлення землі у власність. Учасники АТО отримали земельні ділянки загальною площею 2 783,7 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку