українська російська англійська
Лілія Гриневич: МОН має забезпечити все для доступу до вищої освіти дітей з Криму та Донбасу
05.05.2016 | 17:55
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Міністерство освіти і науки України має забезпечити все необхідне для доступу до вищої освіти українських дітей з окупованого Криму та зони проведення АТО. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання Кабінету Міністрів України 5 травня 2016 року.

«Ці діти є дуже важливими для нас у сенсі реінтеграції цих територій в Україну. І ми маємо зробити все для того, щоб вони мали доступ до вищої освіти в країні», - підкреслила Лілія Гриневич.

Міністр повідомила, що, разом із додатковою сесією із зовнішнього незалежного оцінювання влітку, МОН передбачило зміни до умов прийому на основі прийнятих законів у Парламенті. Ці заходи розширять можливості дітей з окупованих територій щодо вступу на конкурсній основі до певних університетів. «Це ті університети, які евакуйовані із зони АТО, а також ті, які знаходяться на території Донбасу та страждають від малої кількості абітурієнтів», - зазначила Міністр.

Довідково

У цьому році на ЗНО зареєструвалося 267 172 особи, з них із Донецької області – 11 232 особи, з Луганської – 4 331 особа.

 

 

версія для друку