українська російська англійська
Українці мають отримувати пенсію з трьох джерел, - Павло Розенко
06.05.2016 | 11:36
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко сподівається, що пенсійна реформа, яка передбачає введення трирівневої системи пенсійного забезпечення, буде підтримана Парламентом вже в цьому році. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Еспресо.ТВ».

«Питання пенсійної реформи – це одне з пріоритетних завдань чинного Уряду. В Україні зараз по факту працює лише солідарна система пенсійного забезпечення, яка знаходиться в кризі і яка сьогодні не може задовольнити в повному обсязі очікування і потреби пенсіонерів», - сказав він.

«Майбутнє пенсійної системи - це коли українець зможе отримувати пенсію з трьох джерел: солідарного рівня, накопичувального і недержавного пенсійного страхування. І цю можливість ми маємо українцям відкрити», - наголосив Павло Розенко.

Віце-прем’єр нагадав, що урядові законопроекти, які забезпечать функціонування трирівневої системи пенсійного забезпечення, вже внесені на розгляд Парламенту. «Сподіваюся пенсійна реформа буде проведена в цьому році», - підкреслив Павло Розенко.

 

версія для друку