українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна потребує сильної правоохоронної системи та ефективної системи судочинства
06.05.2016 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю взяв участь у церемонії вручення сертифікатів про завершення навчання службовцям спецпідрозділу "КОРД" категорії "А" ГУНП України в Харківській області, що відбулася у Центрі спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ України у Київській області. Прем'єр-міністр оглянув зразки спеціальної автомобільної техніки та озброєння, а також показові тренування з протидії порушника та звільнення заручників.

"З таких подій формується Україна, в якій права людини, законність і правопорядок будуть одним з найвищих пріоритетів", – заявив Володимир Гройсман, вітаючи службовців спецпідрозділу.

"Сьогодні говоримо саме про ту систему, яка дозволить підготувати якісні, фахові кадри для того, щоби захищати права людей, ефективно боротися з бандитизмом, ефективно боротися з контрабандою, з корупцією", – зауважив він під час спілкування з журналістами.

Голова Уряду зазначив, що сьогодні перед Україною стоять як зовнішні, так і внутрішні загрози та випробування. "Сьогодні Україна потребує сильної правоохоронної системи, ефективної системи судочинства. Кожна людина має буде переконана, що її права будуть захищені, що будь-хто, хто підніме руку на нашу суверенність, на права пересічного громадянина, буде покараний", – підкреслив він.

Володимир Гройсман висловив сподівання, що українські інструктори, які перейняли закордонний досвід, будуть розвивати і підтримувати професійну підготовку вітчизняних спецпідрозділів і в цілому систему національної поліції. "Саме ви сьогодні є представниками нової поліції, нової правоохоронної системи. Ви кращі з кращих. Я переконаний в тому, що ваш досвід, ваше сумління, ваша честь будуть прикладом для всіх органів правопорядку нашої держави", – підкреслив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду зауважив, що нова поліція, патрульна служба та "КОРД" мають значний кредит довіри від українського суспільства, який потрібно виправдати. "Бажаю кожному з вас успіхів у служінні українському народу. Я би дуже хотів, щоби тоді, коли люди зустрічають вас, завжди вони говорили вам слова вдячності – вдячності за вашу чесність, за вашу позицію, за вашу професійність і за вашу відданість", – наголосив він.

Володимир Гройсман також підкреслив необхідність запровадження нових стандартів фінансування та підтримки Національної поліції, Збройних сил та Національної гвардії України. "Це надзвичайно є важливим, – зауважив Голова Уряду. – Ми як влада будемо усе робити для того, щоби забезпечувати на найвищому рівні наші підрозділи", – запевнив він.

Прем'єр-міністр окремо подякував Сполученим Штатам Америки за підготовку спецпідрозділу, а також підтримку України, відновлення обороноздатності та правоохоронної системи країни. "Я глибоко вірю у те, що ця співпраця буде продовжена для того, щоби суверенність нашої держави, правопорядок, законність утверджувалися кожного дня", – зазначив Володимир Гройсман.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт запевнив у готовності Сполучених Штатів підтримувати Уряд України у проведенні реформ. "Уряд Сполучених Штатів має надію та заохочення від відданості Прем'єр-міністра [Володимира] Гройсмана продовженню та прискоренню процесу реформ, – заявив Посол Джеффрі Пайєтт. – Ще раз хочу підтвердити відданість Сполучених Штатів надавати підтримку Уряду і Прем'єр-міністру для того, щоб і далі просувати процес реформ. Наше сподівання і впевненість полягає у тому, що цей процес завершиться на користь українському народу".

 

версія для друку