українська російська англійська
Міноборони: Особовий склад демонструє високий бойовий настрій та психологічну готовність до виконання завдань за призначенням
10.05.2016 | 14:50
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Особовий склад демонструє високий бойовий настрій та психологічну готовність до виконання завдань за призначенням. На цьому під час брифінгу, присвяченому актуальним питанням морально-психологічного забезпечення та стану військової дисципліни військовослужбовців Збройних Сил України наголосив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Олег Грунтковський.

«Також нам вдалося суттєво знизити негативний вплив деструктивних сил в місцях призову та підготовки особового складу. Тож сьогодні можна з впевненістю констатувати, що в переважній більшості, особовий склад військових частин та підрозділів демонструє високий бойовий настрій, психологічну готовність і високу мотивацію до виконання завдань за призначенням, - підкреслив полковник Олег Грунтковський.

За словами офіцера, соціологічне опитування, проведене у Збройних Силах України в квітні 2016 року показало, що 84% особового складу визнали себе готовими до виконання бойових завдань; 82% особового складу визнають в цілому суттєвими та позитивними зміни в організації підготовки та забезпечення військ (сил) у порівнянні з 2014 роком; 74% військовослужбовців визначили свій колектив як згуртований єдиною метою захисту держави; 64% військовослужбовців висловили довіру до безпосередніх командирів (начальників).

 

 

 

версія для друку