українська російська англійська
Учасники АТО отримають у Запорізькій області земельні ділянки площею більше 940 гектарів
10.05.2016 | 16:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Запорізької області із заявами про отримання земельних ділянок звернулося 2693 учасники АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. На сьогодні військові отримали 1211 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земель. Учасники АТО отримають у власність ділянки загальною площею 940,91 гектарів.

Військовослужбовцям відведуть ділянки різного цільового призначення. Більшість земель використають для ведення садівництва та особистого селянського господарства. Під ці потреби військові отримають відповідно 504 ділянки (42% від наданих дозволів) площею 54,79 гектара та 492 ділянки (41% від усіх дозволів) площею 867,35 гектара. Ще 215 ділянок площею 18,77 га призначені для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

На сьогодні у Запорізькій області 95 військовослужбовців вже завершили процедуру оформлення землі у власність. Учасники АТО отримали земельні ділянки загальною площею 44,72 гектари.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку