українська російська англійська
На засіданні колегії Мінкультури схвалено Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки
10.05.2016 | 19:50
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

10 травня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука  відбулося  засідання оновленого складу колегії Мінкультури.

«Переконаний, що спільно з оновленим складом Колегії ми зможемо ефективно опрацьовувати усі актуальні питання, що постають перед відомством, коригувати та ефективно впроваджувати найважливіші напрямки діяльності Мінкульту», – сказав Євген Нищук. 

Під час засідання  колегії  з доповіддю виступив Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Виступ Голови Держагентства з питань кіно був  присвячений питанню формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки.

Зокрема, він розповів про проведення восьмого конкурсного відбору кінопроектів. На розгляд Експертної комісії з питань кінематографії було подано 150 кінопроектів. На другому етапі конкурсного відбору, що проходив у форматі відкритих пітчингів (презентації кінопроектів) Експертною комісією з питань кінематографії розглянуто 74 кінопроекти.

За підсумками обрахування виставлених членами Експертної комісії балів за результатами другого туру, на сайті Держкіно оприлюднено узагальнений рейтинговий перелік кінопроектів, що претендують на включення до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 рр.

Виходячи з урахування бюджетних призначень на 2016 рік за програмою «Створення і розповсюдження національних фільмів, фінансова підтримка ДП «Національний центр Олександра Довженка» та рекомендацій Експертної комісії, Держкіно пропонує сформувати Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки із кінопроектів- переможців 8-го конкурсного відбору – 35 кінопроектів.

Після обговорення представленої інформації колегією Міністерства культури України було одноголосно прийнято рішення схвалити Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки, сформовану з кінопроектів, переможців 8-го конкурсного відбору, та кінопроектів, що перебувають у Програмі та не закінчені виробництвом або не профінансовані.

 

 

версія для друку