українська російська англійська
Україна залучатиме досвід Туреччини щодо охорони лісів від пожеж, - Христина Юшкевич
11.05.2016 | 09:45
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич у робочому порядку обговорила з представниками Генерального директорату лісового господарства Туреччини питання співпраці та реалізації домовленостей у рамках Угоди про співробітництво між Урядами Турецької Республіки та України в галузі лісового господарства.

Основною темою обговорення стало питання охорони лісів від пожеж. «Разом з турецькими колегами ми вирішили співпрацювати щодо розробки та впровадження плану протипожежного облаштування Миколаївської та Херсонської областей. Також під час зустрічі обговорювалася можливість передачі українській стороні техніки початкового пожежогасіння. Консультації стосовно реалізації цих проектів тривають», - зазначила Христина Юшкевич.

Окрім того, було досягнуто домовленості про проведення роботи з адаптації турецьких навчальних програм з пожежогасіння до умов України.

Обговорюючи питання охорони та захисту лісів, Христина Юшкевич запропонувала експертам з Туреччини відвідати Україну з метою проведення навчання представників лісозахисту, науковців та відповідних працівників лісового господарства новітнім засобам боротьби зі шкідниками та хворобами лісу, а також оцінки заходів, необхідних для оздоровлення всихаючих ялинників Карпатського регіону та сосни на Поліссі.

Також під час зустрічі обговорено низку інших питань, зокрема, щодо відновлення низькопродуктивних, низькоповнотних та деградованих насаджень.

 

версія для друку