українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд затвердить перелік інвестиційних проектів регіонального розвитку, що дозволять покращити соціально-економічну ситуацію на місцях
11.05.2016 | 12:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд має затвердити перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку для фінансування Державним фондом регіонального розвитку, що дасть можливість почати вирішення нагальних проблем на місцях. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду 11 травня.

Зокрема, серед питань порядку денного засідання Уряду - затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, зазначив Глава Уряду.

"Це реальні ресурси, які йдуть на місця як державна регіональна політика для вирішення багатьох нагальних проблем. В кожній області, в кожному місті ці проблеми різні. Але врешті-решті є абсолютно прозорий механізм фінансування цих проектів", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр навів приклад Рівненської області, на регіональний розвиток якої передбачено 101 млн. грн. державних інвестицій, зокрема на фінансування нових котелень, центральної районної лікарні, завершення будівництва школи та на дитячий садок.

"Таких об'єктів - лікарні, школи, дороги, реконструкції, енергоефективність - по усій Україні є достатньо. Треба зараз розпочинати цю роботу. Ми маємо затвердити перелік цих об'єктів відповідно до законодавства і дати можливість місцевим органам влади почати реалізовувати ці проекти", - заявив він.

За його словами, це дасть можливість вирішити соціально-економічні питання та проблеми на місцях, а також стимулюватиме створення робочих місць.

"Українське суспільство від нас потребує декількох речей: системної роботи, якісно прийнятих рішень і максимального результату. Я вірю у те, що команда, яка присутня тут, у цій залі, здатна це продемонструвати", - підкреслив Володимир Гройсман та закликав членів Кабінету Міністрів до якісної та системної подальшої роботи.

 

версія для друку