українська російська англійська
Газовидобувні компанії мають ефективно використовувати кошти, які вони отримають після встановлення ринкової ціни на газ, - Володимир Кістіон
12.05.2016 | 10:49
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Українські газовидобувні компанії повинні ефективно використовувати кошті, які вони отримають після встановлення ринкової ціни на газ. Про це Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він нагадав, що цього року найбільша газовидобувна компанія України «Укргазвидобування» планує спрямувати близько 12 млрд. грн. на технічне переоснащення, заходи з розвідувальних робіт, модернізацію виробництва, і підкреслив, що ці кошти мають використовуватися ефективно.

«Хотів би наголосити на тому, що вже зараз «Укргазвидобування» має робити детальні розрахунки для ефективного використання цих коштів та розробити операційний план виконання «Стратегії 20/20» - доведення видобутку газу до 20 млрд. кубометрів на рік до 2020 року (з нинішніх 14 млрд.)», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

Він також закцентував увагу на тому, що розвідка нових родовищ та ефективне використання природних ресурсів забезпечать енергетичну незалежність для нашої держави.      «Нам потрібно вкладати кошти у розвідування нових родовищ. Українські надра багаті на природні ресурси, і їх потрібно ефективно використовувати. За рахунок потужного власного видобутку Україна зможе забезпечити власну енергетичну незалежність», - зазначив Володимир Кістіон.

 

 

версія для друку