українська російська англійська
Заборгованість з відшкодування різниці в тарифах на послуги ЖКГ по Україні складає 5,2 млрд. гривень
12.05.2016 | 11:07
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Заборгованість з відшкодування різниці в тарифах на послуги ЖКГ по Україні складає 5,2 млрд. гривень. Про це повідомив заступник директора департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Дмитро Петрунін 11 травня під час засідання комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

За його словами, згідно з інформацією отриманою Мінрегіоном від обласних та Київської міської державних адміністрацій, станом на 1 січня 2016 року залишається не погашеною заборгованість з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню у 5,2 млрд. грн.

«З них 1,7 млрд. грн. – заборгованість з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення та 3, 5 млрд. грн. – на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, або іншим підприємствам, що надають послуги централізованого водопостачання та водовідведення», - зазначив Дмитро Петрунін.

Також залишається не врегульованим питання погашення заборгованості різниці в тарифах за надані послуги ЖКГ для бюджетних установ, яка на початок року склала 2,1 млрд. грн.

 

версія для друку