українська російська англійська
Під час великодніх та травневих свят Укрзалізниця перевезла у далекому сполученні близько 1,2 млн. пасажирів
12.05.2016 | 11:54
ПАТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Упродовж цьогорічних великодніх та травневих свят поїздами далекого сполучення скористалися понад 1 млн. 178 тисяч пасажирів, що на 139,8 тисяч більше, ніж у відповідний період минулого року.

Таких високих показників пікових перевезень залізничникам вдалося досягти завдяки чіткій і скоординованій роботі всіх підрозділів та філій компанії, ефективному використанню парку рухомого складу, зокрема резервних вагонів, а також оперативному і своєчасному призначенню додаткових поїздів на популярних напрямках та збільшенню періодичності курсування цілорічних поїздів.

Так, цього року для обслуговування пікових перевезень під час великодніх та травневих свят Укрзалізниця призначила 32 додаткові поїзди,  які в період з 29 квітня по 11 травня виконали 134 рейси та перевезли 140 тис. пасажирів. Для порівняння: минулого року на відповідні святкові дати було призначено лише 20 додаткових поїздів, які здійснили 47 рейсів та перевезли 54 тис. пасажирів.

Якість обслуговування та задоволення потреб пасажирів у перевезеннях є головними пріоритетами діяльності ПАТ «Укрзалізниця». З цією метою ведеться постійна робота, спрямована на удосконалення технологій перевезення пасажирів та підвищення стандартів сервісу.

 

 

версія для друку