українська російська англійська
На Тернопільщині 1533 учасники антитерористичної операції отримали земельні ділянки
12.05.2016 | 12:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Тернопільській області учасники АТО отримали у власність 1533 земельних ділянок загальною площею 300 гектарів. Землі призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

У Головному управлінні Держгеокадастру області ухвалили 1882 рішення про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використовувати ділянки переважно для ведення садівництва (664), особистого селянського господарства (109).

Ще 760 земельних ділянок у межах населених пунктів військовим надали за рішеннями місцевих рад Тернопільщини. Землі використають здебільш для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Загалом із початку запровадження ініціативи про забезпечення землею, учасники АТО отримали 3146 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Військові отримають ділянки загальною площею 1173,4 гектари. Наразі триває процес оформлення у власність.

Землевпорядники визначили на території Тернопільщини 155 ділянок загальною площею більше однієї тисячі гектарів, які можуть бути передані учасникам АТО у власність. З інформацією про зарезервовані землі можна ознайомитись у графічному альбомі-атласі, що розміщений на веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку