українська російська англійська
CrownAgents поінформувало МОЗ України щодо ситуації із закупівлею лікарських засобів по дитячій та дорослій онкології
12.05.2016 | 14:24
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Як відомо, британське закупівельне агентство CrownAgents здійснює закупівлю лікарських засобів та медичних виробів за кошти Державного бюджету України на 2015 рік за державними програми лікування дитячої та дорослої онкології. Станом на 11 травня 2016 року ситуація із закупівлею препаратів наступна.

По дитячій онкології: з 84 позицій лікарських засобів та медичних виробів укладено угод на закупівлю 50 препаратів. З них вже поставлено 8 лікарських засобів, будуть поставлені до початку червня ще 18. Уточнюється та погоджується можливість поставки по 21 номенклатурній позиції. На даний момент переоголошуються тендери по 13 позиціях.

По дорослій онкології : з 82 позицій лікарських засобів та медичних виробів укладено угоди на закупівлю 55 препаратів. З них вже поставлені, або будуть поставлені до кінця травня 18 позицій лікарських препаратів, до кінця червня – ще 17 препаратів. На даний момент уточнюється можливість поставки 11 лікарських засобів. Переоголошуються тендери по 16 позиціях.

Переліки лікарських засобів, що вже надійшли та будуть поставлені в Україну наприкінці травня-на початку червня 2016 року, за державними програмами доросла онкологія та дитяча онкологія, які закуповуютьсяCrownAgents,  розміщені на офіційному веб-сайті МОЗ України за посиланням http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20160511_b.html.

Довідково

МОЗ України та британське закупівельне агентство CrownAgents 6 листопада 2015 року підписали договір на закупівлю ліків та медичних препаратів на суму понад 750 млн. гривень. Угода передбачає закупівлю онкологічних та онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих через закупівельне агентство CrownAgents.

версія для друку