українська російська англійська
Роман Насіров: Україна приєднується до Декларації глобального антикорупційного саміту
12.05.2016 | 16:13
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

«Більше ніж 40 країн і міжнародних організацій  приєднуються до спільної Декларації глобального антикорупційного саміту та висловили повну підтримку цього заходу. Україна – одна з них. Ми беремо на себе зобов’язання виконувати положення Декларації та здійснювати конкретні кроки, озвучені на саміті,  для реалізації нової Антикорупційної стратегії та Плану дій, які будуть прийняті у 2017 році», - зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров на глобальному антикорупційному саміті у Лондоні.

Зокрема, за його словами, державні органи України, в першу чергу ДФС,  зобов’язуються:

- перевіряти точність інформації про кінцевих бенефіціарів компаній;

- впроваджувати міжнародні стандарти по боротьбі з відмиванням грошей;

- зменшувати можливості для корупції в зонах високого ризику;

- працювати з іншими країнами, міжнародними організаціями і громадянським суспільством щодо впровадження міжнародних стандартів антикорупційної діяльності. 

«Разом з 40 іншими країнами і представниками організацій ми узгодили остаточний варіант Декларації по боротьбі з корупцією та Комюніке. Таким чином, міжнародне співтовариство виявило твердий намір застосовувати всі можливі заходи як всередині країни, так і на міжнародному рівні, щоб знищити корупцію у всіх можливих областях», - підкреслив Роман Насіров.

версія для друку